Зеленський зустрівся з Дудою в Маріїнському палаці (відео)

12 октября 2020, 12:52 | Головне

Після церемонії плануються офіційні переговори та підписання двосторонніх документів.

У Києві перед Маріїнським палацом відбулася офіційна зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Польщі Анджея Дуди. Відео церемонії опубліковано на сторінці Офісу Президента в Facebook.

Дуда прибув до палацу з дружиною Агатою Корнхаузер-Дудою, Зеленський також зустрічав гостей з першою леді України Оленою Зеленської. Після того, як прозвучали гімни України та Польщі, Дуда звернувся до військових, що вишикувалися перед будівлею, словами «Слава Україні».

Після цього голови держав привітали обидві делегації. З української сторони, зокрема, був присутній глава Офісу Президента Андрій Єрмак, віце-прем’єр-міністр України — Міністр тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, міністр інфраструктури Владислав Криклій та голова МЗС Дмитро Кулеба.

На завершення урочистої церемонії Зеленський і Дуда вирушили на офіційні переговори в закритому від ЗМІ форматі.

Планується, що після зустрічі відбудеться церемонія підписання українсько-польських двосторонніх документів та спільна прес-конференція президентів.

Нагадаємо, 12 жовтня президент Польши Анджей Дуда відвідує Україну з офіційним візитом і проводить переговори з українським колегою Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, Зеленський під час розмови з Дудою закликав того відновити могилу воїнів Української повстанської армії біля села Верхрата.

Також Дуда вважає, що відносини України з Польщею повинні базуватися на історичнійй пам’яті. За його словами, його вражає «диспропорція» в зв’язку з тим, що «українців під час Волинської різанини загинуло всього 5 тисяч».

Президент Польщі пообіцяв Україні повернути Крим

Фото: Facebook

Lifestyle