Зеленський виправдався за зустріч з секретною службою розвідки MІ-6

14 октября 2020, 11:01 | Новини

Президент заперечує інсайди в ЗМІ, де говориться, що він зустрічався в Британії з головою МІ-6.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що під час візиту до Британії зустрічався з представниками секретної служби МІ-6, а не з її головою, і розмовляв тільки про захист суверенітету України. Про це говориться на сайті Офісу президента.

«У нас була зустріч в офісі МІ-6. На жаль, не всю інформацію я можу озвучувати. Тобто це державні справи. Я прочитав про те, що пишуть про склад цієї зустрічі. По-перше, там був інший склад, на цій зустрічі», — повідомив президент.

За словами Зеленського, під час зустрічі розмова йшла про допомогу в захисті суверенітету України. У той же час Зеленський не став розголошувати деталі переговорів.

«З усього обсягу питань з нашої довгої двогодинної зустрічі більшість становила інформація про допомогу і захист нашого суверенітету і територіальної цілісності. Деталі я не можу поширювати», — заявив голова держави.

Зеленський підкреслив важливість питань захисту інформації в Україні та висловив сподівання, що журналісти будуть перевіряти інформацію.

Перед цим Telegram-канал «Легітимний» повідомив інсайдерську інформацію з ОП про те, що в Британії Зеленський зустрічався з главою служби зовнішньої розвідки МІ-6 Річардом Муром, з яким домовився створити в Україні штаб-квартиру проти «кремлівської пропаганди», роботу якої буде курирувати МІ-6. Також повідомлялося, що Британія буде курирувати і «донбаський кейс».

Зеленський виправдався за зустріч з секретною службою розвідки MІ-6 - 1 - изображение

Нагадаємо, глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, що під час візиту до Великобританії президент Володимир Зеленський посидів у кріслі екс-прем’єра країни Вінстона Черчилля і набрався позитивного духу для перемоги над Росією.

Після повернення з Британії Зеленський заявив, що на даний момент зміни в Конституції про особливий статус ОРДЛО неможливі.

Також Зеленський заявив, що якщо не зможе закінчити війну на Донбасі, то на його місце повинна прийти інша людина. 

Зеленський розсміявся і зааплодував, почувши про падіння свого рейтингу.

Фото: facebook

Lifestyle