Зеленський розсміявся і заплескав, почувши про падіння свого рейтингу

12 октября 2020, 12:45 | Lifestyle

Голова держави нагадав, що в першому турі президентських виборів переміг з 33% голосів.

Президент Володимир Зеленський радісно відреагував на запитання журналіста про падіння його рейтингів у українців, засміявшись і залопотівши в долоні. Про це стало відомо під час інтерв’ю для програми HARDtalk на BBC.

Журналіст нагадав, що Зеленський прийшов до влади з 73% голосів у президентських перегонах проти Петра Порошенка, а зараз опитування показують близько 35%. «Ви втратили дуже велику підтримку», — сказав ведучий, і при цьому президент розсміявся.

Журналіст процитував слова Зеленського про цілі в політиці в тому ключі, що він провів життя, «примушуючи людей сміятися», а зараз хоче, щоб вони перестали плакати через політику в Україні.

«Але вони досі плачуть», — зазначив ведучий. У відповідь Зеленський сказав, що він вражений питанням.

«Я зараз згадав, як я був колись телеведучим. Я пам’ятаю, я теж так робив. Ви знаєте, що стосується 73% у порівнянні з Порошенком, правда в тому, що це вирок був пану Порошенко. Про втрату рейтингів я вам сказав, що не чіпляюся за них. Але мені не все одно. Мені не все одно, коли говорять, що я втратив або впав», — заявив президент.

Він зазначив, що в першому турі переміг зі зразковим показником в 33%.

«Зараз у мене ті ж цифри. Я розумію, що люди бачать, що я людина відкрита, я працюю 24/7, я роблю все заради країни. Для мене нічого іншого не має значення, крім того, щоб я просто я щось зміг змінити. Зробити ключові зміни в Україні. І залишитися в історії своєї держави. Більше амбіцій у мене немає», — сказав Зеленський.

Раніше Зеленький пообіцяв піти у відставку, якщо йому не вдасться домогтися миру на Донбасі.

До цього Зеленський вирішив не звертати уваги на заяви «монарха» Порошенко про безвіз.

Також Зеленський вперше за час своїх поїздок по країні звернув увагу на прихильників Партії Шарія, які намагалися зустрітися з ним.

Зеленський відкрив садок в Одесі, але до людей не вийшов (відео)

Фото: скріншот відео

Lifestyle