Зеленський пригрозив звільнити Венедіктову, якщо не буде «посадок»

12 октября 2020, 20:33 | Новини

Президенту потрібен результат від генпрокурора, так як «немає часу».

Президент України Володимир Зеленський готовий звільнити генпрокурора Ірину Венедіктову, якщо вона не покаже результат роботи з кримінальними покараннями до кінця року. Про це він повідомив в інтерв’ю для програми HARDtalk на BBC.

Президент зазначив, що раніше через відсутність «посадок» був звільнений і минулий генпрокурор Руслан Рябошапка, який пропрацював на своїй посаді близько півроку.

«І якщо зараз чинний генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона — це вона, жінка, професійна жінка, — якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку ж відповідь», — зазначив Зеленський.

За його словами, чиновники на посаді глави ОГП «могли не пересаджати всіх корупціонерів», так як у них було дуже мало часу, але «повинні бути кроки».

«Ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. Ми це обіцяли», — підкреслив голова держави.

Зеленський зазначив, що він попереджав минулих генпрокурорів про необхідність показати «реальний результат».

«Я просто відразу сказав:« Хлопці, ми йдемо будувати країну. Йдемо міняти. Ми з вами рівні. Будь ласка, ви ніколи не були генпрокурором, я ніколи не був президентом. Але ви — професіонал, йдіть. І якщо через півроку ви не покажете реальний результат, хто б ви не були, навіть якщо ви мої друзі, приятелі, міністри, прем’єр-міністри …», — розповів президент.

У відповідь журналіст сказав, що «людина тільки почала робити свою роботу», а її звільняють.

«Ні, немає часу, розумієте? Ось і все», — сказав Зеленський.

Раніше Венедиктова повідомила, що после наради з антикоррупціонними органами підписала підозру народному депутатові Олександру Юрченку. 

Крім цього, Венедиктова повідомила, що не збирається подавати у відставку

Нагадаємо, що суд зобов’язав Венедиктову відкрити справу проти екс-президента Петра Порошенка про підготовку держперевороту.

«Протягом кількох днів з’їду». Венедиктова заявила, що переїхала на президентську дачу через погрози

Фото: Вести.ua

Lifestyle