«Заради журналістського розслідування». У Запоріжжі засудили чоловіка за сексуальне насильство над 3-річною хрещеницею

11 октября 2020, 13:42 | Новини

Чоловіка засудили на 7 років.

У Запоріжжі за сексуальне насильство по відношенню до трирічної хрещениці та зйомку процесу визнали винним працівника українського телеканалу. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в реєстрі судових рішень.

Чоловік визнав провину, проте пояснив свої дії наміром провести журналістське розслідування, щоб викрити педофілів.

Так, житель Запоріжжя навчався на факультеті журналістики в Інституті і працював оператором на місцевому телеканалі. В основному він вів спортивні репортажі, знімав гімнастику.

Як було встановлено, зловмисник ще в січні 2019-го в гостях у своєї знайомої умисно вчинив насильницькі дії сексуального характеру з її маленькою дочкою — чіпав її своїм статевим органом та іншими предметами. Всі ці дії чоловік знімав на телефон.

Одного разу за цим заняттям його застала мама дівчинки. Жінка заборонила йому перебувати з дочкою без її присутності.

Поліція затримала «розслідника» в червні минулого року. Під час обшуку в його будинку та перевірки комп’ютерної техніки правоохоронці виявили сотні фото- і відеоматеріалів з дитячою порнографією, які той публікував на одному з Telegram-каналів.

При цьому засуджений стверджує, що зняв тільки один ролик, а в мережу завантажував чужі відео. Також він заявив в суді, що, працюючи на телеканалі і навчаючись на журналіста, «проводив розслідування по розповсюдженню дитячої порнографії». Мовляв, знайшов в мережі один з таких сайтів, на якому від нього вимагали висилати ексклюзивні кадри.

«Отримавши зазначені матеріали, він звернувся в поліцію із заявою про вчинення кримінального злочину, однак результати розгляду його заяви йому не відомі. Відео з дівчинкою, яка є його хрещеницею, він знімав, поки вона спала, оскільки адміністратори сайту вимагали від нього таких відео для подальшого користування сайтом», — йдеться в матеріалі.

Колегія суддів прийняла рішення відправити чоловіка в тюрму на 7 років.

Раніше повідомлялося, що Міський суд Рибінська (Росія) заарештував на два місяці Віталія Молчанова, який підозрюєттся в убивстві двох сестер. Молчанову пред’явлене звинувачення за трьома статтями — вбивство, зґвалтування і насильницькі дії сексуального характеру.

Також в Ямпільському районі Вінницької області чоловік побив та зґвалтував 6-річну дівчинку. Інцидент стався 20 червня. Про те, що трапилося, копам розповіла сусідка сім’ї дівчинки. 28-річного підозрюваного вже затримали. Підозрюваний виявився родичем дитини.

Голова Нацполіціі пояснив зґвалтування в Кагарлику браком хороших кадрів.

Фото: hotgeo

Lifestyle