«Їх виносили на сніг голих, в памперсах»: розповідь очевидців пожежі в будинку для літніх людей в Харкові

21 января 2021, 23:19 | Новини

У згорілому пансіонаті перебували безпорадні постояльці.

Серед постояльців приватного харківського пансіонату, в якому сьогодні, 21 січня, сталася пожежа, перебували лежачі хворі. Про це розповіла прибулому на місце трагедії депутату Харківської міськради від «Партії Шарія» Сергію Сироті мешканка сусіднього будинку.

«Їх виносили на сніг голих, в памперсах»: розповідь очевидців пожежі в будинку для літніх людей в Харкові - 1 - изображение

«Тут було все в диму, все в чорному диму. Люди кричали. Виносили, їх виносили всіх на сніг, голих, в памперсах. Це люди нерухомі. На ковдрах виносили», — розповіла очевидиця пожежі.

Ще одна мешканка сусіднього будинку повідомила, що до приїзду пожежних постояльців рятували жителі довколишніх будинків, які виносили старих людей з приміщень.

Раніше повідомлялося, що в Харкові на вул. Ніжнегієвська, 150 Б загорівся житловий будинок, переобладнаний під будинок престарілих, в результаті чого загинули 15 людей

Пізніше президент України Володимир Зеленський доручив голові МВС Арсену Авакову відкрити кримінальну справу з приводу пожежі.

Крім того, стало відомо, що будинок престарілих працював без дозволу.

Пожежа в Харкові: у прокуратурі назвали попередню причину

Фото: Шарій.net

Статьи по теме
У Раді Європи висловили співчуття через пожежу в Харкові У Раді Європи висловили співчуття через пожежу в Харкові
22 января 2021, 12:49 | В світі
Пожежа в Харкові: у прокуратурі назвали попередню причину Пожежа в Харкові: у прокуратурі назвали попередню причину
21 января 2021, 23:13 | Новини
Lifestyle