Єврокомісія схвалила операцію по створенню четвертої найбільшої в світі автокомпанії

23 декабря 2020, 00:03 | Lifestyle

Fiat Chrysler і Group PSA об’єдналися в компанію Stellantis, а сума угоди склала $ 38 млрд.

Єврокомісія схвалила з рядом умов угоду обсягом близько $ 38 млрд зі злиття французької компанії Peugeot SA з італійсько-американським концерном Fiat Chrysler Automobiles NV. Про це свідчить заява Єврокомісії, передає Reuters.

«Єврокомісія затвердила відповідно до європейських норм по конкуренції й злиттю компаній запропоновану угоду по об’єднанню компаній Fiat Chrysler Automobiles NV і Peugeot SA. Схвалення угоди надано на умовах повного дотримання пакету зобов’язань, узгодженого компаніями», — йдеться в документі.

Щоб зняти претензії Єврокомісії за ризиками надмірної концентрації окремих секторів ринку в руках нової об’єднаної корпорації, обидві компанії прийняли пакет зобов’язань, зокрема, домовилися пом’якшити норми угоди між Peugeot SA і Toyota за умовами роботи на європейському ринку, а також створити умови для ліцензійного ремонту і обслуговування автомобілів Peugeot і Fiat Chrysler незалежними учасниками ринку.

Об’єднана компанія буде носити ім’я Stellantis і володіти автобрендів Fiat, Jeep, Dodge, Ram, Maserati, Peugeot, Opel і DS.

Нагадаємо, американська компанія Hennessey офіційно представила супершвидкісний гіперкар Venom F5.

Відзначимо, що американський актор Дуейн Джонсон на прізвисько «Скала» під час зйомок бойовика «Червоне повідомлення» не зміг влізти в спорткар Porsche dj, в якому він повинен був брати участь у великій гонитві.

Раніше повідомлялося, що АЗЛК-2141 «Москвич» став найпопулярнішим автомобілем в Запорізькій і Миколаївській областях за підсумками продажів на вторинному ринку в минулому місяці.

Британського блогера заарештували за скидання BMW у річку

Фото: Reuters

Lifestyle