«Який на х*# медіатор?!» Міхалок розкритикував Тіхановську за пропозицію покликати Путіна на переговори по Білорусі

11 октября 2020, 21:24 | Новини

Міхалок вважає Путіна диктатором і Доктором Зло.

Білоруський музикант Сергій Міхалок розкритикував ідеї екс-кандидата в президенти РБ Світлани Тіхановської щодо ролі президента Росії Володимира Путіна у врегулюванні кризи в Білорусі. Ролик з критикою опублікований в Instagram.

Нагадаємо, що 7 жовтня на прес-конференції в Німеччині Тіхановська заявила, що не Путін повинен вирішувати долю білоруського народу, але його потрібно запросити для медіації переговорів нарівні з представниками інших країн.

«Який на х*# медіатор, вибачте?! Правильна постановка питання? Причому медіатором в нашу країну ви кличете найголовнішого імперіаліста, Доктора Зло, найголовнішого антигероя людства. Це все одно, що запросити лисицю на переговори вовка з зайцем. Вона наї*е старого вовка, а зайця все одно з’їсть», — сказав Міхалок.

За його словами, така людина, як Путін, не може підтримувати «нову незалежну Білорусь».

«У нього інше бажання. Він хоче відновити імперію, бл*дь! Він хоче бути імператором Августом, Калігулою, збирачем земель, як Петро», — вважає Міхалок.

Нагадаємо, що Тіхановська просила керівництво країни допомогти їй виїхати до Литви до дітей. Президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився виділити їй 15 тисяч доларів, щоб допомогти влаштуватися на новому місці.

Крім цього, до закритого онлайн-засідання комітету із зовнішньої політики парламенту Данії під виглядом екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановської приєдналася стороння людина

Російські пранкери Володимир «Вован» Кузнєцов та Олексій «Лексус» Столяров підтвердили, що поговорили з членами датського парламенту від імені колишнього кандидата на пост президента Білорусі Світлани Тіхановської.

Протести в Білорусі: чоловік порадив Тіхановській діяти «жорсткіше».

Фото: 112

Lifestyle