Військові навчання в Естонії виявилися на межі зриву через шапки

18 января 2021, 20:41 | Новини

Екіпірування естонських офіцерів виявилася непристосованим до сильних морозів.

Минулі в Естонії військові навчання резервістів показали неготовність естонської армії діяти в умовах холодів через невідповідну екіпіровку. Про це повідомляється на сторінці видання Sõdurileht в Facebook.

На адресу командування естонської армії надійшли численні скарги військових на шапки, які, як виявилося, зовсім не гріють.

Резервісти відмовлялися брати участь у навчаннях, оскільки були незадоволені тим, що їм довелося надіти шапки на синтетичному хутрі, яке швидко просочується вологою і покривається льодом під час снігопадів і сильного вітру.

Також головні убори, як з’ясувалося, неглибокі, ледь тримаються на маківці і злітають з голови при активному русі або сильному вітрі.

Збори проходили на військовому об’єкті Тапа, де в ці дні температура опускається до 12 градусів морозу, а вологість досягає 90 відсотків.

Командування дозволило естонським солдатам в цих непростих умовах надіти поверх холодних шапок капюшони.

Відзначається, що в скаргах багато військових старшого покоління згадували радянські шапки-вушанки на натуральному хутрі, які вони носили під час служби в армії СРСР.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками засідання Ради НАТО заявив, що Україна розраховує на збільшення кількості навчань Північноатлантичного Альянсу на своїй території.

Також в кінці вересня Україна за участю країн НАТО провела військові навчання «Об’єднані зусилля-2020», які пройшли одночасно з російськими військовими навчаннями «Кавказ-2020».

Раніше повідомлялося, що кораблі НАТО візьмуть участь у навчаннях на Чорному морі і зайдуть в порт Одеси. На чолі морської групи буде знаходитися фрегат «Альваро де Басан» (F-101).

На навчаннях у присутності Зеленського не спрацював комплекс Javelin

Фото: Facebook

Lifestyle