В Україні подорожчають помідори

11 октября 2020, 21:33 | Новини

За тиждень ціни на помідори зросли в середньому на 14%.

В Україні тепличні комбінати підвищують ціни на помідори через зменшення пропозиції на ринку. Про це повідомляє Агроцентр. 

Повідомляється, що основними причинами цінового зростання стали погіршення погодних умов і зниження середніх температур в нічний час.

В результаті темпи дозрівання томатів в теплицях знизилися, що і призвело до істотного скорочення вибірок і, як результат, до помітного зниження пропозиції томатів на українському ринку

Сьогодні українські тепличні комбінати готові відвантажувати томат по 15-22 грн / кг ($0,53-0,78 / кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

«Основним фактором для цінового зростання в даному сегменті, стало підвищення попиту на тепличні томати. При цьому через похмурої прохолодної погоди пропозицію даної продукції на ринку істотно скоротилося, що також сприяло подорожчання тепличного томату», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в даний час томати закритого грунту в Україні вже стоять в середньому на 29% дорожче, ніж на початку жовтня 2019 року.

При цьому представники комбінатів не виключають можливості подальшого подорожчання в цьому сегменті при збереженні сьогоднішніх темпів збуту.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів заборонив експорт етилового спирту з території України. 

Виробники хліба попросили обмежити експорт їх продукції з України.

В Україні подорожчає хліб — Асоціація пекарів.

Фото: khersondaily

Lifestyle