«Укрзалізниці» загрожує колапс через рішення Кабміну — Профспілка залізничників

12 октября 2020, 22:11 | Новини

Кабмін доручив передати будівлю з обчислювальним центром «УЗ» новому міністерству.

«Укрзалізниці» загрожує колапс через відчуження будівлі, де розташований обчислювальний центр. Про це повідомив представник профспілки залізничників Євген Стендковський в коментарі «Шарій.нет».

Він сказав, що 10 вересня Кабінетом міністрів підписано указ про відчуження двох будівель «Укрзалізниці»: в одному працює апарат «УЗ», а в іншому — Обчислювальний центр «УЗ», який забезпечує продаж квитків та всіх впроваджених IT-технологій. Друга будівля буде віддано під Міністерство розвитку стратегічних галузей промисловості.

«Перший крок нового міністерства — створити колапс на «Укрзалізниці», тому що там розташовані всі сервери. Вони ніби як один поверх під сервери залишають, але люди, які це все обслуговують, будуть в іншому місці», — повідомив Стендковський.

Він додав, що колективу з 1 тис. людей дали 1 місяць на переїзд.

«Укрзалізниці» загрожує колапс через рішення Кабміну — Профспілка залізничників - 1 - изображение

Нагадаємо, служба безпеки України викрила корупційну схему при контейнерних перевезеннях, в якій замішаний ряд керівників АТ «Укрзалізниця».

Раніше повідомлялося, що німецький концерн Deutsche Bahn має намір надати консультативні послуги компанії «Укзалізниця».

До цього повідомлялося, що уряд хоче віддати національному операторові залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ «Укрзалізниця».

Голова правління «Укрзалізниці» заявив, що не бачить сенсу залучати іноземних фахівців.

Фото: Шарий.нет

Lifestyle