Матч Ліги чемпіонів ПСЖ — Істанбул закінчився через 14 хвилин через расистський скандал

9 декабря 2020, 13:42 | Lifestyle

Тренер турецького клубу заявив про расистські висловлювання на свою адресу з боку резервного судді.

Матч Ліги чемпіонів, що проходив в Парижі між ПСЖ і «Істанбулом», був перерваний в першому таймі через расистський скандал. Про це повідомляє ТАСС.

«Футболісти і тренери турецького «Бешикташ» покинули поле в матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ. За повідомленням прес-служби турецького клубу, расистські образи були направлені на адресу помічника головного тренера П’єра Вебо», — йдеться в повідомленні.

Турецька команда в повному складі пішла в роздягальню, відмовившись продовжувати матч, який тривав 14 хвилин.

Telegram-канал «RT російською» уточнив, що резервний арбітр з Румунії Себастьян Колцеску образив помічника тренера турецького клубу П’єра Вебо і нападника «Істанбула» Демба Ба.

Відзначається, що гравці ПСЖ підтримали турецьку команду і теж покинули поле.

До цього в матчі 11-го туру англійської Прем’єр-ліги між «Шеффілд Юнайтед» і «Лестер Сіті», нападник гостей Джеймі Варді під час святкування забитого гола підбіг до кутового прапорця, пофарбованому в райдужні кольори, і вкотився в нього з двох ніг так , що той поламався навпіл.

Раніше повідомлялося, що в матчі 5-го туру Ліги Європи в групі G луганський ФК «Зоря» переміг англійський «Лестер» з рахунком 1:0.