У Зеленського запитали, чому він переслідує Порошенка

12 октября 2020, 12:29 | Новини

Голова України запевнив, що його зовсім не цікавить, що відбувається з колишнім президентом.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоча він не впливає на правоохоронні органи, але все олігархи, включаючи колишнього президента України Петра Порошенка, повинні дотримуватися закону. Про це він сказав в інтерв’ю BBC, опублікованому на Youtube-каналі «BBC News Україна».

«Чесно кажучи, я не впливаю на правоохоронні органи, але це правда. З самого початку я їх збирав, збирав новий склад і говорив їм, що немає своїх і чужих. Всі олігархи, будь ласка, повинні жити за законом. Порошенко — один з цих олігархів», — пояснив ситуацію Зеленський, відповідаючи на питання про переслідування Порошенко.

Глава України підкреслив, що його не цікавить, що відбувається з Порошенком кожен день і не цікавиться життям колишнього президента.

«Всі рівні перед законом і це повинно відбуватися. І кримінальні справи проти певних колишніх високопоставлених сановників, проти бізнесменів, які крали гроші або передбачуваних злодіїв цих грошей, вони повинні бути», — підсумував Зеленський.

Ще Зеленський заявив, що, в разі якщо не зможе закінчити війну на Донбасі, то на його місце повинна прийти інша людина.

Раніше Велика палата Верховного суду України постановила, що Зеленський під час виконання своїх службових обов’язків зобов’язаний розмовляти тільки українською мовою, спілкування будь-якою іншою мовою заборонено.

Також Зеленський заявив, що українська влада хоче дочекатися європейську вакцину від коронавірусу.

Зеленський: ми хочемо продавати більше товарів в ЄС

Фото: BBC

Lifestyle