У МОЗ назвали регіони з найбільшою заповненістю коронавірусних лікарень

11 октября 2020, 13:32 | Новини

Всього в коронавірусних лікарнях понад 19 тис. пацієнтів.

Найбільш напружена ситуація із заповненою лікарень хворими COVID-19 в Донецькій, Одеській, Харківській, Сумській областях та в Києві. Про це повідомив глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу сьогодні, 11 жовтня.

«Найбільш напружена ситуація з точки зору ліжкового фонду (наповненості наших лікарень) — в Донецькій, Одеській областях, в місті Київ, в Харківській області. Тобто, ті регіони, де у нас зараз реєструється велика кількість нових випадків. Також Сумська область», — сказав Степанов.

Він додав, що найбільше нових хворих виявлено в Харківській області — 593, в тому числі в Харкові 411, в Києві — 502, у Хмельницькій — 328, в Житомирській області — 302 і в Рівненській області — 234.

За даними Степанова, в лікарнях перебуває 19 404 пацієнтів з підтвердженим діагнозом або з підозрою на COVID-19.

До цього депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко відреагував на заяву нардепа від «Слуги народу» Олександра Качури, що стосується можливої ​​закупівлі російської вакцини від коронавірусу, написавши в соцмережі, що закупівля Україною російської вакцини від коронавируса — відхід від цивілізованого світу.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що українська влада хоче дочекатися європейської вакцини від коронавірусу. 

Раніше Путін заявив про можливість надати Україні препарат від коронавірусу «Супутник V».

«Собі вколіть цю бодягу в одне місце»: мер Львова відповів на слова Качури про закупівлю російської вакцини від COVID-19.

Фото: Apimages

Lifestyle