У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ

19 января 2021, 22:07 | Lifestyle

Продажем франшизи займається шведська компанія.

У студії «Квартал 95» не стали спростовувати або підтверджувати інформацію про продаж франшизи «Ліга сміху», повідомивши, що дистрибуцією продуктів компанії займається шведська фірма Eccho Rights. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на відповідь студії.

«Eccho Rights має право представляти і реалізовувати по всьому світу кращі продукти «Кварталу», які вже зарекомендували себе на українському ринку. Eccho Rights — ексклюзивний представник дистрибуції контенту Студії «Квартал 95» за межами України. До того ж Eccho Rights має власну стратегію продажів, на яку правовласник не впливає», — йдеться в повідомленні.

У відповіді «Кварталу 95» зазначається, що з метою дистрибуції формату Eccho Rights має право ознайомлювати третіх осіб з процесом виробництва контенту, в тому числі зі знімальним процесом, без отримання додаткової згоди у Студії.

«Умови продажу формату є комерційною таємницею і не можуть розголошуватися», — підкреслили в українській компанії.

Нагадаємо, що до перемоги на виборах в 2019 році програму «Ліга сміху» вів нинішній президент України Володимир Зеленський, який до цих пір володіє правами на цю торговельну марку.

Відзначається, що «Радіо Свобода» направили запит в Eccho Rights, щоб з’ясувати деталі угоди.

Нагадаємо, вчора, 18 січня, стало відомо, що російський телеканал «СТС» запускає франшизу «Ліги Сміху» студії «Квартал 95» і запрошує взяти участь у відкритому кастинг-фестивалі.

До цього під час номеру «Чисто News» в шоу «Квартала 95» висміяли підприємців, які пікетували концерт студії, заявивши, що ФОПам заплатили за цю акцію.

Кошовий пообіцяв повернути Зеленському посаду в «Кварталі 95»

Фото: facebook

Lifestyle