У Данії зняли дитячий мультсеріал про чоловіка з найдовшим у світі пенісом (відео)

8 января 2021, 14:35 | Lifestyle

Цільова аудиторія мультфільму — діти 4-8 років.

У Данії на національному телеканалі DR Ramasjang стартував показ мультсеріалу для дітей «Джон Діллерманд», який оповідає про чоловіка з найдовшим у світі чарівним пенісом. Подробиці розміщені на сайті телеканалу.

За сюжетом головний герой успішно використовує свій статевий орган в самих різних ситуаціях: як повідець для собаки, щоб дістати впалі в воду речі, для допомоги сусідові і навіть щоб відігнати лева.

При цьому іноді поведінка пеніса виходить з-під контролю і змушує його господаря відчувати сором, як, наприклад, в ситуації з вкраденим у дитини морозивом.

Пригоди Джона Діллерманда (діллерманд — датська жаргонна назва статевого органу. — Прим. Ред.) розтягнулися на 20 серій. Відзначається, що цільова аудиторія мультфільму — діти 4-8 років.

На сторінках каналу в соцмережах новий мультсеріал викликав суперечки. Деякі коментатори вимагають видалити епізоди, оскільки вони нібито пропагують педофілію. Інші захищають проект і дякують каналові за гумор.

У Danish National TV підкреслили, що проект не про сексуальність і не має ніякого відношення до руху #MeToo.

Голова DR Ramasjang Мортен Сков Хансен заявив, що критика мультсеріалу була очікуваною, проте автори проекту отримали і багато хороших відгуків від батьків. Також він зазначив, що, незважаючи на всі суперечки, мультфільм, розроблений спільно з Шведською асоціацією сексуальної освіти, буде виходити і надалі.

Відзначимо, що мультфільм «Шрек» додали до Національного реєстру американських кінокартин.

Також кіностудія «Союзмультфільм» випустила новий, третій епізод мультфільму «Умка» під назвою «Умка на ялинці».

Нагадаємо, Союзмультфільм зніме 26 серій «Ну, погоди!».

В центрі Венеції встановили бетонний пеніс.

Фото: Youtube

Статьи по теме
Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони
21 января 2021, 19:05 | Lifestyle
Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини
21 января 2021, 14:42 | Lifestyle
Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене
20 января 2021, 22:35 | Lifestyle
Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео) Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео)
20 января 2021, 16:49 | Lifestyle
Кіркорову заборонили в’їзд до Литви Кіркорову заборонили в’їзд до Литви
20 января 2021, 16:45 | Lifestyle
У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ
19 января 2021, 22:07 | Lifestyle
У Сахарі випав сніг У Сахарі випав сніг
19 января 2021, 13:29 | Lifestyle
Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95» Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95»
19 января 2021, 11:59 | Lifestyle
Lifestyle