У БРСМ прокоментували чутки про фінансування Шарія

13 октября 2020, 23:33 | Новини

У мережі автозаправних станцій заявили, що не мають відношення до політика і його діяльності.

Компанія «БРСМ Нафта» повідомила, що інформація про те, що вона фінансує партію Шарія, є фейком. Про це говориться на сайті організації.

«БРСМ-НАФТА не має ніякого відношення до Анатолія Шарія і будь-якою пов’язаною з ним діяльності. Крім того, Анжела Ларкина, яка згадується в розслідуванні як «працівник БРСМ-НАФТА» ніколи не була і не є працівником операційної компанії БРСМ», — йдеться в повідомленні.

У компанії заявили, що інформація про «БРСМ-Нафта», яка міститься в розслідуванні ресурсу BIGUS INFO, є інформаційною атакою з метою дискредитації.

«Географія таких дій та їх кількість не залишають сумніву в тому, що здійснюється цілеспрямована акція проти БРСМ, шляхом залучення бренду в політичні і економічні ігри, природу походження яких ми поки не розуміємо», — передає прес-служба компанії.

Раніше повідомлялося, що служба безпеки України прийшла з обшуками до офісу компанії «БРСМ-Нафта». Обшуки почалися на наступний день після «розслідування» Bihus.info, в якому повідомлялося, що Партію Шарія нібито спонсорує саме «БРСМ-Нафта».

Нагадаємо, що медіаексперт Анатолій Шарій в Telegram повідомив, що журналіст Денис Бігус за вказівкою Офісу президента України написав на нього заяву до Державної фіскальної служби нібито за підробку документів під час відкриття ФОПу (ФОП).

Сьогодні, 13 жовтня, Анатолій Шарій, опублікував ролик, присвячений програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Фото: facebook

Lifestyle