Тупицький прокоментував недопуск до будівлі КСУ

19 января 2021, 17:19 | Головне

Тупицький вважає, що хтось дає вказівки охороні в телефонному режимі.

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький, якого співробітники Управління державної охорони не пускають на робоче місце, підкреслив, що зафіксував факт недопуску, тому буде проведена перевірка. Про це він заявив кореспонденту «Шарій.нет».

Тупицький зазначив, що у нього є справи у КСУ, до яких йому потрібно готуватися.

«Я є головою Конституційного суду. У мене є окремі адміністративні повноваження. У мене залишається статус судді, це підтвердив навіть Офіс президента. Недопуск мене до робочого місця сьогодні і раніше… Немає ніякого розпорядження. Є повідомлення від держохорони про те, що ніякого розпорядження не надходило», — зазначив Тупицький.

Голова КСУ зазначив, що факт його недопуску в будівлю КСУ зафіксовано.

Він додав, що був на робочому місці весь цей час, не рахуючи відпустки, хоча указ був підписаний 29 грудня.

«Хтось по телефону дає вказівки (державній охороні. — Прим. Ред.) та ховається. Я прошу охорону в будівлі КСУ надати документ, на підставі чого мене не допускають на робоче місце», — прокоментував Тупицький.

Нагадаємо, що 29 грудня президент України Володимир Зеленський відсторонив на два місяці від займаної посади главу Конституційного суду Олександра Тупицького.

Перед цим Офіс генерального прокурора України підготував клопотання на адресу президента Володимира Зеленського про відсторонення глави Конституційного суду Олександра Тупицького з посади через його неявку за повісткою про виклик.

Раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що історію з рішенням Конституційного суду України щодо електронного декларування не збираються «спускати на гальмах».

Держохорона не пускає голову Конституційного суду Тупицького до будівлі КСУ

Фото: РИА Новости 

Lifestyle