Тіхановська заявила про «новий етап насильства» над народом Білорусі

12 октября 2020, 09:39 | Головне

Опозиціонерка зазначила, що влада здатна лише на масові затримання та побиття.

Екс-кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська заявила, що в країні стартував новий етап насильства над народом. Про це повідомляє її прес-служба в Telegram-каналі «Пул Першої».

Так Тіхановська прокоментувала масові затримання на протестах в Білорусі 11 жовтня. При цьому вона зазначила, що не спить під час акцій протесту, і звернулася до протестуючих зі словами «ви знаєте, що робити».

«Я не сплю, як і всі білоруси зараз. Сотні затриманих, масові побиття, кров — це єдина відповідь, на який вони здатні. За два місяці ми заплатили за свою свободу дуже страшну ціну. Але нас — більше, і ми доб’ємося свого. Ви самі знаєте, що робити», — заявила Тіхановська.

Нагадаємо, під час акцій протесту в Білорусі затримали сотні людей, а в Мінську силовики застосовували гранати, водомети і світлошумові гранати. Також затримані журналісти білоруських та російських видань.

Раніше Тіхановська просила керівництво країни допомогти їй виїхати до Литви до дітей. Президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився виділити їй 15 тисяч доларів, щоб допомогти влаштуватися на новому місці.

Крім цього, до закритого онлайн-засідання комітету із зовнішньої політики парламенту Данії під виглядом екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановської приєдналася стороння людина

«Який на х*# медіатор?!» Міхалок розкритикував Тіхановську за пропозицію покликати Путіна на переговори по Білорусі

Фото: 

Lifestyle