«Ти тварюка ї*@на» — «азовець» Ярош ще раз поговорив з Порошенком, але вже в Амстердамі (відео)

13 января 2021, 23:16 | Новини

Ярош поцікавився, чому Порошенко на відпочинку, а не допомагає військовим.

Колишній військовослужбовець полку «Азов» Максим Ярош зустрів екс-президента України Петра Порошенка в аеропорту Амстердама. Відеозапис інциденту опублікував Telegram-канал «Картковий офіс».

Відзначимо, що раніше Ярош уже говорив з Порошенком у літаку.

На відео колишній військовослужбовець йде поруч з Порошенком в аеропорту Амстердама і питає, чи не соромно тому, що він їздить по островах, а не допомагає пораненим солдатам у госпіталі.

Тоді Порошенко запитав у «азовця», хто він такий.

«Я військовий, а ти хто такий? Вася, який мутив бабки на всьому. Тобі не соромно? Тварина ї*@на, бл*ть. Так, я тобі кажу, Порошенку — ти тварюка ї*@на. Зрозумів? Козел ї*@ний», — сказав Максим Ярош.

Екс-президент відповів, що Ярош «повторяє російську пропаганду».

Відзначимо, що Порошенко терміново покинув борт яхти на Галапагоських островах після того, як журналісти оприлюднили відомості про його відпочинок в Еквадорі.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 27 липня Порошенко разом з сім’єю вилетів на чартері з аеропорту «Жуляни» в Бодрум напередодні мітингу його партії проти оголошеного перемир’я на Донбасі.

Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру екс-начальнику в / ч Держприкордонслужби «у сприянні незаконному переправленні осіб через держкордон» у справі про відпустку Порошенка на Мальдівах.

Порошенко і Мальдіви: суд дав ДБР доступ до даних журналістів «Схем»

Фото: Фрагмент видео

Lifestyle