Теракт в Багдаді: більше 20 загиблих (фото, відео)

21 января 2021, 12:51 | Головне

Сьогодні вранці, 21 січня, терористи-смертники підірвали себе в Багдаді, вбивши щонайменше 28 людей. Про це повідомляє Reuters та Al Arabiya.

Відзначається, що в районі площі Ат-Таяран, де розташовується ринок, прогриміли два вибухи. За словами представника армії Іраку, «терористична атака була здійснена двома терористами-смертниками, які підірвали себе в той момент, коли їх переслідували співробітники служб безпеки». На місце події прибувають карети швидкої допомоги.

Теракт в Багдаді: більше 20 загиблих (фото, відео) - 1 - изображение Теракт в Багдаді: більше 20 загиблих (фото, відео) - 2 - изображение Теракт в Багдаді: більше 20 загиблих (фото, відео) - 3 - изображение

Іракські силовики з міркувань безпеки перекрили всі дороги, що ведуть до «зеленій зоні» — району в центрі Багдада, в якому знаходяться посольства багатьох іноземних держав і центральні офіси державних установ.

Поки жодна терористична організація не взяла на себе відповідальність.

Раніше повідомлялося, що в центрі Відня невідомі відкрили вогонь в синагозі

Також опубліковано відео, на якому ймовірно зображено затримання чотирьох зловмисників, які влаштували стрілянину у Відні.

Крім того, прес-служба поліції Відня опублікувала офіційні дані щодо теракту, який стався в центрі столиці Австрії в ніч на 3 листопада.

Теракт у Відні: в МВС вважають, що злочинець діяв сам

Фото: Reuters / Al Arabiya

Lifestyle