«Тепло і не встромляють голки»: Навальний передав привіт з «Матроської тиші»

20 января 2021, 16:54 | Новини

Навальний розповів про умови в «Матроській тиші».

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який на даний момент перебуває в СІЗО «Матроська тиша», розповів про умови в ізоляторі. Відповідний пост Навальний опублікував в Instagram.

«Всім привіт зі знаменитого спецблоку «Матроської тиші» — Кремлівського централу. Читав про нього в книжках, а тепер сам опинився — російське життя. В принципі, дуже схоже на те місце, де я прокинувся кілька місяців тому. Невелика кімната, з якої не випускають. Вікно, залізне ліжко. Правда, ця ліжко без сервоприводу, що змінює положення спини і ніг. Зате тут в тіло не встромляють голки з трубками і не підключають до мене дроти (принаймні поки що). І ще говорять рідною мовою. Великий плюс», — зазначив Навальний.

Політик додав, що «не шкодує про своє повернення» і «відмовляється миритися з беззаконням влади».

«Корупція, брехня і беззаконня роблять гірше, бідніше і коротше життя кожного з нас. Так чому ж ми повинні покірно це терпіти? Негідники, що засіли в Кремлі вже більше 20 років, кожен день малюють діаграму — ділять нас всіх на три стовпчики: оступачених; все розуміють, але мовчать і змирилися; ті, хто відмовляється мовчати і бореться, як може. Третій стовпчик лякає негідників. Коли він стане досить великим, їх влада впаде», — зазначив Навальний і підкреслив, що він знаходиться в цьому третьому стовпчику.

 

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикація від Олексій Навальний (@navalny)

Нагадаємо, Олексій Навальний повернувся до Москви 17 січня рейсом з Берліна.

Незадовго до посадки в аеропорту Внуково літак, яким летів Навальний перенаправили до аеропорту Шереметьєво.

Крім цього, в аеропорту Внуково затримали соратників Навального.

Стало відомо, скільки авіакомпанії втратили на розвороті літака Навального

Фото: 24 канал

Lifestyle