Суд над Навальним почався у відділенні поліції

19 января 2021, 12:22 | Новини

Російський опозиціонер назвав те, що відбувається «найвищого ступеня беззаконням».

У відділенні поліції підмосковного міста Хімки почалося виїзне засідання суду, на якому російському опозиціонеру Олексію Навальному мають обрати запобіжний захід. Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter адвокат Вадим Кобзєв.

Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш зазначила, що політик досі практично не спілкувався з адвокатами.

На засіданні ФСВП вона попросила суд заарештувати Навального до розгляду питання про заміну йому умовного терміну на реальний по справі «Ів Роше».

Засідання мало відбутися в суді, однак в останній момент стало відомо, що воно пройде в УВС. Це можливо, тільки якщо є рішення суду про проведення виїзного засідання.

«Я не розумію що відбувається. Мене одну хвилину назад вивели з камери на зустріч з адвокатами. Я прийшов сюди, тут відбувається засідання Химкинського суду, якісь люди мене знімають на камери, якісь люди сидять в залі. Називається це все «відкрите засідання» Химкинського суду, де розглядається питання про моє взяття під варту за клопотанням начальника поліції», — передала Ярмиш реакцію Навального.

Опозиціонер назвав суд «найвищого ступеня беззаконням».

«Чому засідання проходить в поліції, я не розумію? Чому нікого не повідомили, не дали жодної повістки? Це просто: я багато бачив насмішок над правосуддям, але мабуть той самий дід в бункері настільки боїться, що просто демонстративно розірвали і викинули на смітник Кримінально-процесуальний кодекс», — обурився Навальний.

Раніше Amnesty International визнала Навального «в’язнем совісті».

До цього в США та ЄС закликали РФ звільнити Навального.

За даними ФСВП, Навальний взятий під варту до рішення суду.

Навального затримали в аеропорту Шереметьєво (відео) 

Фото: Media Zone

Lifestyle