Степанов пригрозив Харкову антирекордами по COVID-19 після концерту

5 октября 2020, 12:47 | Lifestyle

На масовий захід прийшли тисячі людей, а Харків б’є антирекорди по COVID-19, заявив міністр.

Голова МОЗ України Максим Степанов розкритикував владу Харкова за дозвіл провести 3 жовтня концерт на стадіоні, тоді як в області — складна епідемічна ситуація. Про це він заявив на брифінгу.

«Харків, який зараз постійно перебуває в антирейтингу і практично щодня встановлює антирекорди, — дуже важливо для місцевої влади було провести цей концерт. Ну звичайно, у нас же вибори — це ж головне. Не здоров’я та життя громадян, а вибори», — зазначив Степанов.

Він додав, що на концерт зібралися тисячі людей.

«Щоб потім подивитися, яка кількість хворих буде вже через тиждень, десять днів — збільшиться вона чи не збільшиться. Це така логіка у місцевої влади? Мені просто цікаво», — сказав міністр.

При цьому він нагадав тим, хто піддає людей небезпеці, про щоденне зростання числа хворих.

«Вже на сьогоднішній ранок кількість людей, які перебувають в лікарнях, становить 16 745 осіб. До середини липня ця кількість була 3,5 тисяч. Майже в п’ять разів збільшилася кількість людей, що одночасно знаходяться в лікарнях», — підкреслив Степанов.

До цього адміністрація Новобаварського району Харкова повідомила у Facebook про проведення концерту до Дня працівників освіти за участю співачки Олі Полякової.

«До Дня працівників освіти найфеєричніша, найнеповторніша, найталановитіша зірка українського шоу-бізнесу подарувала педагогам Новобаварського і Холодногірського районів міста Харкова свій творчий подарунок», — зазначено в повідомленні.

Після концерту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог карантину, повідомили в прес-службі обласної поліції. За її даними, захід відвідали близько 2 тисяч осіб.

Раніше Степанов звернувся до місцевої влади Дніпра через концерт до Дня міста, який відбувся 12 вересня.

До цього представники шоу-бізнесу вийшли на мітинг під будівлю Кабміну, вимагаючи рівних прав роботи з іншими індустріями під час карантину.

Також концерт російської співачки Zivert скасували через «політичні перешкоди».

Вакарчук розкритикував концерт-попурі до Дня Незалежності

Фото: Новобаварский район г. Харьков / Facebook

Lifestyle