Соратника Тесака знайшли мертвим у підмосковному лісі

27 октября 2020, 22:03 | Новини

За попередньою версією, чоловік наклав на себе руки.

Одного з соратників ідеолога неформального громадського руху «Реструкта» Максима Марцинкевича, відомого під кличкою «Тесак», знайшли мертвим у Підмосков’ї. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Колишнього активіста Народної національної партії Артема Костильова виявив грибник в лісі під Красногорському.

«Грибник знайшов тіло Костильова під деревом в лісі неподалік від Красногорська. Він викликав поліцейських, які і встановили особу загиблого. Ним виявився 36-річний Артем Костильов. Поруч з тілом був рюкзак, що, ймовірно, належить покійному», — повідомило джерело агентства.

За словами інсайдера, Слідчий комітет РФ почав перевірку за фактом виявлення тіла.

«Вирішується питання про порушення кримінальної справи, але, найімовірніше, Костильов наклав на себе руки», — розповів інформатор.

Видання повідомляє, що раніше Костильов активно спілкувався з Марцинкевичем і знявся в декількох його постановочних роликах.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Марцинкевич наклав на себе руки в СІЗО Челябінська. Джерело повідомило, що тіло загиблого було знайдено в одній з камер ізолятора, куди він прибув для подальшого пересилання в Москву.

При цьому Тесак знаходився в одиночній камері. За даними ЗМІ, для самогубства він скористався одноразовим бритвеним верстатом.

Також Головне управління Федеральної служби виконання покарань РФ по Челябінській області почало службову перевірку за фактом самогубства Марцинкевича в СІЗО-3.

Опублікована передсмертна записка Максима «Тесака» Марцинкевича

Фото: Facebook

топ читаемых
топ читаемых
Видео
Lifestyle