СБУ проводить обшуки в БРСМ-Нафта

13 октября 2020, 22:10 | Новини

В СБУ заявили, що обшуки не пов’язані з ППШ.

Служба безпеки України прийшла з обшуками в офіс компанії «БРСМ-Нафта». Про це кореспонденту Vesti.ua повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська у вівторок, 13 жовтня.

«Слідчі дії проходить на підставі рішень суду», — зазначила Гітлянська.

Офіційний представник «БРСМ» з комунікацій Олександр Мельничук розповів, що СБУ проводить обшуки не тільки в офісі компанії, але й в квартирах топ-менеджерів компанії, що управляє.

«З якої причини проводяться слідчі дії зараз, не знаю. Працівники СБУ не пустили мене в офіс, і я не бачив постанову суду», — сказав Мельничук.

Відзначимо, що обшуки почалися на наступний день після «розслідування» Bihus.info, в якому повідомлялося, що Партію Шарія нібито спонсорує саме «БРСМ-Нафта».

Однак Гітлянська стверджує, що обшуки не пов’язані з лідером ППШ Анатолієм Шарієм.

«Обшуки ніяк не пов’язані з Анатолієм Шаріем. Рішення суду з’явилося набагато раніше, ніж публікація Бігус (лідера Bihus.info — прим. Ред.)», — заявила Гітлянська.

Нагадаємо, що Шарій пояснив рішення суду, яке нібито дозволяє називати його «проектом Кремля».

Раніше суд зобов’язав екс-президента Петра Порошенка вибачитися перед медіаекспертом Анатолієм Шарієм. Будучи президентом, 10 січня 2019 року політик заявив, що медіаексперт не є українським журналістом і працює на Росію.

Крім цього, Шарій виграв суд проти видання «Обозреватель»

Шарій подає в суд на Bihus.info.

Фото: alutal

топ читаемых
топ читаемых
Видео
Lifestyle