Росія виділила 5 млрд рублів на нові об’єкти водопостачання в Криму

11 октября 2020, 16:02 | Головне

Рішення прийняте за дорученням президента РФ Володимира Путіна.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін підписав постанову про виділення Криму та Севастополю 4,95 мільярда рублів на створення нових об’єктів водопостачання. Про це в неділю, 11 жовтня, повідомляє прес-служба уряду Росії.

«Кошти спрямують на будівництво водозабору на річці Бельбек з очисними і інженерними спорудами, а також на інфраструктуру для перекидання води з Кадиковського кар’єра. Будівельні роботи буде вести Міноборони. Після того як об’єкти введуть в експлуатацію, їх передадуть у власність Севастополю», — сказано в повідомленні.

За даними прес-служби, ще більш 870 млн рублів виділять на капітальний ремонт водопроводів, заміну застарілого обладнання і розробку додаткових свердловин. Кошти надійдуть з резервного фонду російського уряду.

Раніше повідомлялося, що основні річки, які живлять водосховища в Криму, пересохли. Причиною такої ситуації став тривалий недобір опадів у верхів’ях основних річок, де розташовані водосховища питного стоку.

«Голова Криму» Сергій Аксьонов заявив про необхідність порушити кримінальні справи стосовно організаторів водної блокади півострова, яку розцінює як «державний тероризм».

У Криму пересох найбільший водоспад. 

Фото: РИА Новости

Lifestyle