Росія готова припинити діалог з ЄС — Лавров

13 октября 2020, 23:46 | Головне

Голова російського МЗС повідомив про готовність тимчасово припинити діалог з представниками країн ЄС.

Якщо в Євросоюзі не розуміють необхідність взаємоповажного діалогу з Москвою, Росія готова припинити на якийсь час відносини в ЄС. Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров, выступаючи на міжнародному дискусійному клубі «Валдай».

«Ті люди, які відповідають за зовнішню політику на Заході і не розуміють необхідності взаємоповажної розмови, напевно, ми повинні на якийсь час просто перестати з ними спілкуватися, тим більше, що Урсула фон дер Ляйен (голова Єврокомісії, — ред.) заявляє, що з нинішньою російською владою геополітичного партнерства не виходить», — вважає Лавров.

Також Лавров повідомив, що провів зустріч з верховним головою Євросоюзу Жозепом Боррелем, під час якої заявив йому про зарозуміле ставлення Брюсселя до Росії.

«Росія хоче зрозуміти, чи можна взагалі будь-якої бізнес вести з ЄС в нинішніх умовах», — додав міністр.

Нагадаємо, що після десятигодинних переговорів голови МЗС Вірменії та Азербайджану за посередництва голови МЗС Росії Сергія Лаврова домовилися про припинення вогню з 12 години суботи, 10 жовтня.

Раніше повідомлялося, що після початку зустрічі глави МЗС РФ Сергія Лаврова з міністрами закордонних справ Азербайджану і Вірменії Джейхуном Байрамовим і Зограбом Мнацаканяном у Нагірному Карабасі запанувала тиша.

«Маестро!»: Захарова показала, як виглядає Лавров після 11 годин переговорів щодо Карабаху

Фото: facebook

Lifestyle