Російському біатлоністові анулювали перемоги на двох Олімпіадах

27 октября 2020, 21:53 | Lifestyle

Спортсмен отримав дві золоті медалі на Олімпіадах у Ванкувері і Сочі.

Спортивний арбітражний суд анулював результати російського біатлоніста Євгена Устюгова за останні чотири роки, визнавши його винним в порушенні антидопінгових правил. Про це повідомляє сайт Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

«CAS ADD встановив максимальний термін дискваліфікації — чотири роки. Всі змагальні результати, отримані Устюговим з січня 2010 року до кінця сезону 2013/2014, включаючи всі результати і медалі, виграні на Олімпійських іграх 2010 року [в канадському Ванкувері] і Олімпійських іграх 2014 года [в російському Сочі], будуть анульовані», — йдеться в повідомленні.

Рішення суду може бути оскаржене протягом трьох тижнів.

Адвокат Устюгова Олексій Панич дав коментар ТАСС, в якому назвав рішення суду «сміховинним». За словами правозахисника, рішення про анулювання результьатов 2010-2014 років приймалося на основі дослідження проб, які біатлоніст здав в 2017 році. На той момент Устюгов вже завершив спортивну кар’єру.

Раніше повідомлялося, що чемпіонка Європи 2016 і 2018 років у бігу на 800 метрів Наталія Кроль (Прищепа) дискваліфікована за порушення антидопінгових правил.

Раніше Національна федерація легкої атлетики України дискваліфікувала на півроку легкоатлета Антона Грабовського за критику форми збірної. Він показав нову екіпіровку в Instagram з коментарями «Найк, повернися до України, будь ласка» і «Ну що це, Асекс?».

Також ФК «Суми» за договірні матчі позбавили статусу професійного клубу і заборонили брати участь в змаганнях ПФЛ в наступному сезоні.

Раніше українського футболіста вигнали з клубу за поїздку до Росії.

Президент VADA згодна перевірити на допінг Зеленського і Порошенка

Фото: Facebook

Lifestyle