Пєсков назвав умови поставки російської вакцини від COVID-19 в Україну

12 октября 2020, 21:10 | Новини

Представник Кремля зазначив, що перш за все необхідно бажання України отримати вакцину.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що умови поставки російської вакцини від коронавірусу в Україну, якщо таке відбудеться, залежатимуть від запиту Києва. Про це він розповів під час спілкування з журналістами, передає ТАСС.

«Це залежить від країни, залежить від запиту. Україна поки не виявляла бажання і не говорила, чого вона хоче і як вона хоче. Головне — зрозуміти, хоче цього Україна для своїх громадян або не хоче», — повідомив представник Кремля у відповідь на питання, чи будуть поставки російської вакцини Україні платними.

Відповідаючи на питання про те, за яких обставин може відбутися поставка вакцини, Пєсков ще раз підкреслив, що «обставина одне — необхідно бажання України отримати цю вакцину».

Секретар президента РФ зазначив, що незабаром настане період масового виробництва цих медикаментів у Росії.

За словами Пєскова, вакцини в Росії досить, також по цій лінії ведеться співпраця і з іншими державами.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька піддала критиці свого колегу Олександра Качура за пропозицію використовувати в Україні російську вакцину від COVID-19, а той, у свою чергу, пообіцяв подати на неї в суд.

Раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що городяни не будуть робити щеплення вакциною від коронавірусу, яку розробили в Росії.

До цього депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко відреагував на заяву нардепа від «Слуги народу» Олександра Качури, що стосується можливої ​​закупівлі російської вакцини від коронавірусу, написавши в соцмережі, що закупівля Україною російської вакцини від коронавірусу — відхід від цивілізованного світу.

Зеленський про російську вакцину: почекаємо справжню, з ЄС

Фото: Ria

Lifestyle