П’ять питань: Зеленський звернувся до виборців

13 октября 2020, 10:55 | Головне

На ділянках будуть дізнаватися думку українців з окремих тем.

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців із закликом прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і проголосувати за когось із кандидатів. Запис розміщена в його Telegram-каналі.

«25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі п’ять важливих питань. П’ять питань, які нам раніше ніхто ніколи не ставив. П’ять питань, щоб дізнатися саме твою думку!», — зазначено в повідомленні.

У зверненні Зеленський уточнив, що питання будуть стосуватися того, що обговорюють на вулиці, на кухні і в Інтернеті, «про що сперечаємося з друзями, батьками або таксистами і про те, про що нас раніше ніколи не питали».

«П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів, не незалежних експертів по телешоу, не агентів інших держав. Вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?», — зазначив Зеленський.

При цьому він анонсував прийняття закону про народовладдя. Президент сказав, що раніше в Україні була тільки «демоверсія» народовладдя, але тепер Верховна Рада готується закріпити механізм на законодавчому рівні.

До цього з 5 вересня в країні стартувала виборча кампанія місцевих виборів, і з 15 жовтня розпочнеться розсилка виборцям іменних запрошень. Вибори пройдуть 25 жовтня, а результати стануть відомі 6 листопада.

Раніше АТОшник підпалив себе на Майдане через політику Зеленського.

До цього Зеленський розсміявся та зааплодував, почувши про падіння свого рейтинга.

Також «Слуга народу»виключила створення коаліції з ОПЗЖ.

«Освідченні». На білборді кандидата від «Слуги народу» знайшли дві помилки в одному слові

Фото: Политека

топ читаемых
топ читаемых
Видео
Lifestyle