Путін погодився почати зняття санкцій з України

15 октября 2020, 10:13 | Новини

Президент Росії заявив, що його країна готова до відновлення взаємодії з Україною з питань економічного співробітництва.

Президент Російської Федерації Володимир Путін на нараді з членами уряду в середу погодився з пропозицією прем’єр-міністра РФ Михайла Мішустіна дозволити низці підприємств України поставляти свою продукцію в Росію. Подробиці передає ТАСС.

«Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку», — сказав Путін у відповідь на пропозицію Мішустіна дати дозвіл на постачання обладнання та продукції на ринок РФ для компанії «Брацлав», Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату.

«Добре, будь ласка. Давайте, я згоден. Тим більше, що якщо ви вважаєте, уряд вважає, що це можливо і піде не на шкоду нашим виробникам, чому ні? Добре, домовилися», — вирішив голова Росії.

Путін також заявив, що Росія готова до відновлення повноформатного взаємодії з Україною з питань економічного співробітництва.

«Не ми вводили ці обмеження, всі дії з нашого боку носять тільки відповідний характер. Ми завжди готові до відновлення повноформатного взаємодії з Україно», — підсумував голова РФ.

Нагадаємо, раніше Путін повідомив, що російська влада буде робити все можливе для відновлення відносин з Україною. 

Крім того, Путін заявил про можливість надати Україні препарат «Супутник V» від коронавірусі.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що веде «обмежену комунікацію» з главою Росії Володимиром Путіним, але вона має предметний характер.

Путін: Росія готова скасувати санкції проти України.

Фото: Putin-news

Lifestyle