Протести в Білорусі: чоловік порадив Тіхановській діяти «жорсткіше»

11 октября 2020, 10:11 | Головне

Сергій Тіхановський продовжує сидіти в СІЗО.

Чоловік екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановської Сергій, який чотири місяці перебуває в СІЗО, порадив дружині «бути жорсткіше». Про це він сказав їй під час телефонної розмови, опублікованої телеканалом «Дождь».

«Робимо все можливе, щоб швидше ви всі вийшли. Не знаю, як довго це може тривати. Але сподіваємося, що дуже скоро», — сказала Тіхановська.

Тіхановський у свою чергу згадав про зустрічі дружини з президентом Франції Еммануелем Макрона і канцлером Німеччини Ангелою Меркель, на що екс-кандидат заявила, що вони «хороші люди, підтримують нас».

У той же час в’язень вважає, що опозиціонерам, які перебувають на волі, треба було б вести себе «жорсткіше».

«Ну, треба якось жорсткіше бути», — сказав Тіхановський.

У відповідь Світлана заявила, що переживає, щоб її дії не позначилися на тих, хто перебуває в ув’язненні.

«Але, значить, будемо жорсткіше», — підсумувала Тіхановська.

Нагадаємо, що Тихановська просила керівництво країни допомогти їй виїхати до Литви до дітей. Президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився виділити їй 15 тисяч доларів, щоб допомогти влаштуватися на новому місці.

Крім цього, до закритого онлайн-засідання комітету із зовнішньої політики парламенту Данії під виглядом екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановської приєдналася стороння людина

Російські пранкери Володимир «Вован» Кузнєцов та Олексій «Лексус» Столяров підтвердили, що поговорили з членами датського парламенту від імені колишнього кандидата на пост президента Білорусі Світлани Тихановської.

Тіхановська готова надати Лукашенкові імунітет. 

Фото: РИА Новости

Lifestyle