Правила цитування

Умови використання матеріалів сайту SHARIJ.NET

Далі представлені умови передруку та іншого використання матеріалів сайту sharij.net. Порушення цих умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення.

Умови використання матеріалів сайту SHARIJ.NET

Будь-яке використання матеріалів сайту sharij.net (далі — Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці прямого посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання (гіперпосилання) обов’язково повинно бути не нижче другого абзацу незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Використання фотографій Сайту дозволяється за умови посилання на джерело та прямого посилання на сайт sharij.net. Якщо на фотографії присутня ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) і/або вотермарка Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язково.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності і права на інформацію, що захищаються законом. Таке порушення буде розглядатися так, що матеріали використовувалися без дозволу соціально-політичного видання Шарій.net. У таких випадках видання залишає за собою право на захист прав в судовому порядку, відповідно до законодавства України.