Португальська лікар померла після щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer

8 января 2021, 13:35 | Новини

У жінки не було ніяких проблем зі здоров’ям.

41-річний португальський лікар Соня Асеведо померла через 48 годин після того, як їй ввели вакцину від COVID-19 розробки Pfizer / BioNTech. Про це повідомляє видання Correio da Manha.

Жінці був 41 рік. Вона працювала педіатром в Португальському інституті онкології в Порту. Асеведо померла 1 січня через 48 годин після уколу. У неї залишилися двоє дітей.

«Їй зробили вакцину проти COVID-19, але у неї не було ніяких симптомів. Я не знаю що сталося. Мені просто потрібні відповіді. Я хочу знати, що призвело до смерті моєї дочки», — сказав батько жінки, підкресливши, що у неї не було ніяких проблем зі здоров’ям.

Після щеплення від Асеведо не надходило ніяких скарг на побічні ефекти.

Для з’ясування причин смерті проведуть розтин тіла.

У Португальському інституті онкології в Порту, де працювала жінка, підтвердили, що не отримували від неї будь-яких скарг під час вакцинації і протягом декількох годин після уколу.

Відзначимо, що препарат розробки американського консорціуму Pfizer / BioNTech на даний момент є єдиною схваленої Євросоюзом вакциною від COVID-19. Для країн ЄС замовлено 200 мільйонів доз цієї вакцини, обговорюється закупівля ще 100 мільйонів доз.

Раніше помер ще один ізраїльтянин, який отримав щеплення від COVID-19 вакциною американської компанії Pfizer, чоловікові було 88 років.

До цього 75-річний ізраїльтянин помер від серцевого нападу через декілька годин після отримання щеплення від COVID-19 вакциною американської компанії Pfizer, попередня перевірка не виявила взаємозв’язку між смертю і вакцинацією.

Також Управління з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення в Великобританії рекомендувало людям з історією серйозних алергічних реакцій утриматися від вакцинації американо-німецьким щепленням від Pfizer / BioNTech.

Директор Pfizer пояснив, чому не захотів робити щеплення своєю вакциною від COVID-19.

Фото: Daily Mail

Lifestyle