Перестрілка на Хрещатику: спецназ провів затримання грабіжників (відео)

13 октября 2020, 23:39 | Новини

За словами заступника міністра МВС, спецназ затримав злочинців, які грабували торговців валютою.

У центрі Києва на Хрещатику спецназ провів операцію із затримання осіб, причетних до пограбування торговців валютою. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко Telegram-каналу «Політика Країни».

Близько 18:20 на Хрещатику пройшла спецоперація працівників правоохоронних органів. Повідомляється, що були чутні постріли.

Через деякий час заступник голови МВС Антон Геращенко повідомив про затримання грабіжників.

«Заступник голови МВС Антон Геращенко, повідомив «Країні», що на Хрещатику затримали «розбійників, які грабували валютників», — передає «Політика Країни».

Відео спецоперації з’явилося на сторінці Facebook спільноти «Київ оперативний».

Повідомляється, що підрозділ КОРД затримав двох громадян Грузії. Під час затримання було використано зброю. Відомо, що зазначених громадян раніше неодноразово затримували, однак суд їх відпускав.

Раніше повідомлялося, що 24 вересня, в розважальному комплексі Sun CITY на набережній Запоріжжя сталася стрілянина. В результаті інциденту між двома кримінальними угрупуваннями до лікарні з травмами доставили трьох осіб.

Перед цим в одеському ресторані «Арарат» влаштували стрілянину учасники банди барсеточників. Працівники СБУ, що відпочивали поруч, втрутилися в конфлікт і затримали бандитів.

На столичному Подолі стріляли і намагалися «задути» поліцейських газом

Фото: facebook

Lifestyle