Пашинян заявив про відступ вірменських сил у Карабасі

14 октября 2020, 15:33 | Головне

Прем’єр-міністр Вірменії визнав, що вірменська армія зазнала «величезних втрат», але стверджує, що ситуація під контролем.

Вірменські війська були змушені відступити в Нагірному Карабасі на двох напрямках через наступ армії Азербайджану. Про це повідомив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в ході звернення до нації, опублікованому на Youtube.

«За 18 днів бойових дій наші героїчні війська трохи відступили на північному і південному напрямках. Противник поміняв свою тактику, диверсійними групами намагаючись посіяти паніку в тилу. Армія оборони Карабаху тримає під контролем ситуацію, завдаючи противнику важких втрат у живій силі і техніці», — визнав Пашинян.

Глава Вірменії додав, що оприлюднить ці відомості, так як хоче бути «чесним перед суспільством».

«На відміну від Азербайджану, який приховує тисячі убитих і втрату військової техніки на суму понад 1 мільярд доларів», — сказав вірменський прем’єр і визнав, що «на жаль, наші втрати теж величезні».

Раніше представник Міноборони Вірменії заявив, що протягом усього дня 13 жовтня велися бої в Нагірному Карабасі уздовж лінії зіткнення.

Нагадаємо, що після десятигодинних переговорів голови МЗС Вірменії та Азербайджану за посередництва голови МЗС Росії Сергія Лаврова домовилися про припинення вогню з 12 години суботи, 10 жовтня.

Раніше повідомлялося, що після початку зустрічі глави МЗС РФ Сергія Лаврова з міністрами закордонних справ Азербайджану і Вірменії Джейхуном Байрамовим та Зограбом Мнацаканяном в Нагірному Карабасі встановилася тиша.

Вірменія та Азербайджан звинуватили одне одного в порушенні режиму припинення вогню

Фото: Facebook

Lifestyle