Опубліковані фото Єфремова в колонії

30 декабря 2020, 01:05 | Lifestyle

На знімках видно, як актор переміщається разом з іншими ув’язненими.

Видання Mash опублікувало перші фото з російським актором Михайлом Єфремовим, засудженим за смертельне ДТП, в білгородській колонії № 4.

На знімках видно, що поряд з артистом знаходяться інші ув’язнені. За даними видання, Єфремов вже пройшов всі карантинні заходи і зараз вчиться на швачку-моториста. Навчання буде проходити протягом трьох місяців.

Опубліковані фото Єфремова в колонії - 1 - изображение

До цього, 2 грудня, після проходження карантину актора етапували з СІЗО Бєлгорода в колонію в Олексіївці. До нього там відбували покарання футболісти Олександр Кокорін і Павло Мамаєв, засуджені за бійки в центрі Москви.

Видання відзначило, що в четвертому загоні, куди помістили Єфремова, полегшені умови. За словами співробітників колонії, актор не вимагає привілеїв і виконує всі розпорядження адміністрації.

Нагадаємо, Єфремова засудили до семи з половиною років колонії загального режиму.

Опубліковані фото Єфремова в колонії - 2 - изображение

Раніше повідомлялося, що Єфремова відправили з СІЗО-5 до колонії.

Також стало відомо, що в СІЗО артист знайшов спільну мову з сусідами по камері та отримав більше 100 листів від шанувальників.

Нагадаємо, що новий адвокат Єфремова подав у Пресненський суд скаргу, в якій просить призначити своєму підзахисному чотири роки умовно або скасувати покарання у вигляді восьми років колонії.

Єфремов виплатив 111 тисяч боргу за похорон загиблого в аварії Захарова.

Фото: Mash

Lifestyle