Опозиція Білорусі висунула нові вимоги до Лукашенка

13 октября 2020, 21:56 | Новини

Також політики обговорили санкції для чиновників і силовиків, які порушують закон.

Білоруські опозиціонери узгодили нові вимоги до президента Білорусі Олександра Лукашенка, зажадавши провести «нові відкриті вибори». Про це повідомила в Telegram прес-служба екс-кандидата в президенти країни Світлани Тіхановської.

«В умовах, коли режим намагається розколоти білоруське суспільство, штаби Тіхановської, Цепкала, Бабарика, Координаційна Рада, Фонд BySol провели екстрену робочу зустріч. Разом вони узгодили формат спільної роботи по досягненню всіх народних вимог», — зазначено в повідомленні.

У числі вимог опозиції — проведення нових відкритих виборів, розслідування злочинів за фактами насильства над «мирними білорусами» і звільнення політичних ув’язнених.

«На зустрічі обговорювалася координація роботи фондів допомоги потерпілим на протестах, а також санкції для чиновників і силовиків, які порушують закон, — і підтримку тих, хто готовий перейти на бік народу», — відзначили в прес-службі.

Раніше повідомлялося, що Тіхановська досі наполягає на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіным, до якого вона має єдину пропозицію.

До цього екс-кандидат у президенти заявила, що в країні стартував новий етап насильства над народом. 

Також Тіхановська не виключає надання білоруському лідерові Олександру Лукашенку імунітету від переслідувань за злочини при його режимі, якщо в країні відбудеться зміна влади.

Тіхановська відреагувала на оголошення її в розшук у РФ

Фото: прес-служба Світлани Тіхановської

Lifestyle