Оля Полякова відповіла на критику її концерту в Харкові

5 октября 2020, 14:49 | Lifestyle

Співачка пояснила скандал навколо її виступу на заході «передвиборчим ср **ом»

Українська співачка Ольга Полякова прокоментувала обурення влади країни з приводу її багатотисячного концерту, який відбувся 3 жовтня в Харкові. Свій коментар артистка записала у вигляді Instagram-Сторіс.

«Всіх, хто хвилюється з приводу того, що вони прочитали в ЗМІ, ніби на мене завели кримінальну справу через харківську концерту, присвяченого дню вчителя, я хочу заспокоїти. Я вдома, мені нічого не загрожує. Звичайно ж, хочу сказати, що весь галас навколо концертів пов’язана безпосередньо з передвиборчим ср **ом», — заявила Полякова.

Співачка зазначила, що скасування концертів можна обговорювати лише в разі закриття міського метро, ​​яке «кожен день відвідує стільки людей, скільки їй і за рік не зібрати».

«Бережіть себе, мийте руки, не цілуйтеся, носите маски, мийте руки і не читайте новини. Особливо перед виборами», — побажала Полякова.

Раніше глава МОЗ України Максим Степанов розкритикував владу Харкова за дозвіл провести 3 жовтня концерт на стадіоні, тоді як в області — складна епідемічна ситуація.

Також Степанов звернувся до міської влади Дніпра через концерт до Дня міста, який відбувся 12 вересня.

До цього представники шоу-бізнесу вийшли на мітинг під будівлю Кабміну, вимагаючи рівних прав роботи з іншими індустріями під час карантину.

Вакарчук розкритикував концерт-попурі до Дня Незалежності

Фото: Facebook

Статьи по теме
Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони
21 января 2021, 19:05 | Lifestyle
Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини
21 января 2021, 14:42 | Lifestyle
Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене
20 января 2021, 22:35 | Lifestyle
Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео) Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео)
20 января 2021, 16:49 | Lifestyle
Кіркорову заборонили в’їзд до Литви Кіркорову заборонили в’їзд до Литви
20 января 2021, 16:45 | Lifestyle
У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ
19 января 2021, 22:07 | Lifestyle
У Сахарі випав сніг У Сахарі випав сніг
19 января 2021, 13:29 | Lifestyle
Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95» Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95»
19 января 2021, 11:59 | Lifestyle
Lifestyle