Одностороння передача Україні утримуваних осіб припинена — Кравчук

22 января 2021, 13:12 | Донецьк

Екс-президент повідомив, що процес повернення українців з «Л / ДНР» призупинено.

Процес повернення українців, які утримуються на території ОРДЛО, призупинено, оскільки літак не вилетів за ними. Про цим в ефірі «5 каналу» заявив перший президент України і глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

«Той літак, який повинен був привезти людей, не вилетів. Чи не тому, що немає палива або ще чого. Виникає просте запитання: хто летить у літаку? У цих людей є паспорти? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не просто подорож на конях — це дуже далека, причому міждержавна дорога. Спочатку вони летять з Донецька до Ростова-на-Дону, з Ростова-на-Дону — до Мінська, а потім з Мінська до України. Це вже нездійсненне питання. Літак цього зробити не може», — заявив екс-президент.

Раніше повідомлялося, що «ЛНР» та «ДНР» в односторонньому порядку передадуть Києву утримуваних осіб. Передача повинна була відбутися за посередництва голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука.

До цього, в листопаді 2020 року, українська делегація в Тристоронній контактній групі подала списки на обмін утримуваними особами.

Комок в горлі заважав говорити: Зеленський нагадав про річницю обміну полоненими з РФ

Фото: YouTube

Lifestyle