«Немає сенсу, тарифи вже зменшені»: комісія Миколаївської міськради відмовила Партії Шарія в розгляді звернення по тарифам

15 января 2021, 13:30 | Новини

Голова комісії порахувала звернення неактуальним.

Комісія Миколаївської міськради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення не стала розглядати звернення фракції «Партія Шарія» щодо підвищення тарифів з січня 2021 року. Про це повідомляє видання «НикВести».

Партія Шарія направила на розгляд заяву щодо підвищення тарифів. Голова комісії Ганна Норд зазначила, що подібні звернення вже розглядалися, а тарифи в Україні нібито вже знизили.

«Я б хотіла сказати, що ще 26 грудня наша фракція (» Наш край». — Прим. Ред.) таку пропозицію внесла, це питання було розглянуто, і, загалом, тарифи були зменшені. Чи потребуємо ми додаткового обговорення? Головне, це питання не вимагає рішення нашої комісії. Я просто не бачу сенсу», — сказала Норд.

Інші члени комісії її підтримали, тому питання про скасування підвищення тарифів до порядку денного не вносилося.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабмін найближчим часом прийме рішення щодо зниження ціни на газ для населення.

Перед цим виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко під час наради з президентом України Володимиром Зеленським запропонував план по зниженню тарифів на газ.

Депутати «Партії Шарія» в Миколаєві озвучили пропозицію, як знизити тарифи на газ

Фото: Фрагмент відео

Lifestyle