Названі ціни на нову лінійку Iphone в Україні

14 октября 2020, 21:28 | Lifestyle

Найдешевша модель смартфона коштуватиме 699 доларів, а найдорожча — 1099 доларів.

Компанія Apple назвала ціни на нову лінійку смартфонів iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro і 12 Pro Max. Суми, які необхідні для покупки нових смартфонів, були названі під час презентації 13 жовтня, опублікованій на Youtube-каналі Apple.

Новий iPhone 12 mini буде коштувати від 699 доларів в США, а ціни на iPhone 12 стартують з 799 доларів (від 19,8 до 22, 6 тисяч грн, — прим. Ред.).

Вартість iPhone 12 Pro починається з 999 доларів (в базі буде 128 ГБ пам’яті), iPhone 12 Pro Max обійдеться в 1099 доларів (128 ГБ) (від 28,3 до 31,2 тисяч грн, — прим. Ред.).

Відзначається, що всі моделі підтримують стандарт 5G.

Дві молодші моделі будуть доступні в синьому, зеленому, чорному, білому і червоному Product (RED) кольорах, старші — у графітовому, сріблястому і золотому, а також в кольорі «тихоокеанський синій».

Придбати iPhone 12 та iPhone 12 mini в Україні можна буде вже в кінці жовтня. А ось Pro-версії доведеться почекати приблизно до початку листопада.

Лінійка смартфонів iPhone 12 стала першою в історії бренду, яку продаватимуть без адаптерів зарядного пристрою.

У компанії пояснили це «захистом навколишнього середовища» і заявили, що таке рішення дозволило значно зменшити розмір коробок для нових iPhone.

Названі ціни на нову лінійку Iphone в Україні - 1 - изображение

Нагадаємо, що Міністерство культури (МКІП) готує звернення до компаній Apple, Google і іншим провайдерам програмного забезпечення з вимогою вилучити мобільний додаток зі списку доступних завантажень для українців.

Крім цього, генеральний директор Apple Тім Кук став мильярдером.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple роздасть безкоштовні iPhone учасникам нової програми Apple Security Bounty.

У США звинуватили Apple в роботі на Росію і Китай.

Фото: Apple

топ читаемых
топ читаемых
Видео
Lifestyle