Навальний: я подзвонив своєму вбивці, він у всьому зізнався

21 декабря 2020, 15:57 | Головне

Російський опозиціонер опублікував аудіозапис, на якому він нібито веде бесіду з один зі своїх передбачуваних отруйників Костянтином Кудрявцевим.

Російський опозиціонер Олексій Навальний зробив аудіозапис, на якій він, представившись помічником голови Радбезу РФ Миколи Патрушева, веде бесіду нібито з одним зі своїх передбачуваних отруйників Костянтином Кудрявцевим. Аудіозапис Навальний опублікував на своєму Youtube-каналі, а текстову розшифровку зробило видання The Insider.

Навальний представився помічником Патрушева, Максимом Устиновим, і попросив Кудрявцева прояснити деякі моменти, необхідні для доповіді начальству. Як випливає з розмови, Кудрявцеву доручили при очищенні одягу від «Новачка» особливу увагу приділити внутрішній стороні трусів, куди нібито було завдано отруту.

Кудрявцев пояснив, що життя Навальному врятували дії пілотів і атропін, введений швидкою допомогою, а також ще раз уточнив, що отрута була нанесена на труси, причому в зачистці слідів працівникам ФСБ допомогли поліцейські.

Співрозмовник Навального згадав дев’ятого отруйника, який не був названий The Insider і Bellingcat в попередній частині розслідування — Василя Калашникова.

The Insider пише, що Калашников є експертом в області газової хроматографії і мас-спектрометрії (сучасний метод виявлення метаболітів нервово-паралітичний агентів в біологічних зразках. — Прим. Ред.).

«Зараз я говорю абсолютно офіційно і направлю всі відповідні заяви. Ми знаємо, що він працівник ФСБ. Зараз ви почуєте його голос. Будь-яка фонографічна експертиза підтвердить, що це він. А слів його досить, щоб заарештувати не тільки вбивць, але і тих, хто допомагав їм приховати сліди злочину», — прокоментував записану розмову Навальний.

Раніше Навальний заявив, що під час прес-конференції президент РФ Володимир Путін «все визнав» щодо стеження ФСБ за ним.

До цього Навальний повідомив, що його допитали в Німеччині за запитом РФ.

Нагадаємо, розробник «Новачка» припустив, що Навальний отруївся самогоном.

МЗС РФ: У створенні «Новачка» брали участь фахівці НАТО.

Фото: Youtube

Lifestyle