Навальний розповів, коли повернеться в Росію

14 января 2021, 14:06 | Новини

Російський опозиціонер вважає, що достатньо відновився і знаходиться в хорошій фізичній формі.

Російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив, що повернеться на Батьківщину рейсом «Перемоги» 17 січня. Він написав про це у своєму Instagram.

«Питання, повертатися чи ні, переді мною не стояло ніколи. Просто тому, що я не виїжджав. Я опинився в Німеччині, приїхавши в неї в реанімаційній коробці, з однієї причини: мене намагалися вбити», — пояснив Навальний.

Опозиціонер уточнив, що вже купив квиток на рейс. З повідомлення Навального слід, що, на його думку, він достатньо відновилася і знаходиться в хорошій фізичній формі.

«Я вижив. І зараз Путін, який віддав наказ про моє вбивство, верещить на весь свій бункер і велить своїм слугам зробити все, щоб я не повернувся. Слуги діють як зазвичай: фабрикують нові кримінальні справи проти мене. Але що вони там роблять мені не дуже цікаво. Росія — моя країна, Москва — моє місто, я за ними сумую», — підсумував Навальний.

Відзначимо, що опозиціонер лікується і проходить реабілітацію в Німеччині з 22 серпня.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикація від Алексей Навальный (@navalny)

Раніше Навальний зробив аудіозапис, на якій він, представившись помічником голови Радбезу РФ Миколи Патрушева, веде бесіду нібито з одним зі своїх передбачуваних отруйників Костянтином Кудрявцевим.

Також Навальний заявив, що під час прес-конференції президент РФ Володимир Путін «все визнав» щодо стеження ФСБ за ним.

До цього Навальний повідомив, що його допитали в Німеччині по запиту РФ.

МЗС РФ: У створенні «Новачка» брали участь фахівці НАТО

Фото: Instagram

Lifestyle