Навальний: Путін усе визнав, ФСБ їздила за мною по п’ятах

17 декабря 2020, 23:29 | Новини

За словами політика, президент РФ не може «заперечувати залізобетонні докази».

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що під час прес-конференції президент РФ Володимир Путін «усе визнав» щодо стеження ФСБ за ним. Про це він повідомив у Twitter.

«Я подивився. Путін усе визнав. У своєму стилі (цру-цру), але все визнав. Зрозумів, що неможливо заперечувати наші залізобетонні докази. Тобто так, ФСБ їздила за мною по п’ятах чотири роки, але не труїли. Тому що «якщо хотіли б отруїти, то вийшло б», — написав Навальний.

Трохи пізніше опозиціонер додав, що подивився знову відео з заявою Путіна, і прокоментував дії спецслужб.

«Приголомшлива логіка. «ЦРУ відстежує телефони співробітників ФСБ, і тому ФСБ стежило за Навальним», — зазначив політик.

До цього після закінчення прес-конференції Путіна журналіст «Дождю» запитав прес-секретаря президента Дмитра Пєскова, чому за опозиціонером велося стеження.

«Президент сказав причину, чому за ним доглядають. Зростаючі вуха спеціальних служб (інших країн. — Прим. Ред.), і ми теж неодноразово говорили, що викликають багато питань різні висловлювання з закликами про повалення влади», — сказав Пєсков.

Також він відповів на питання, чому Навального не врятували від отруєння: «Це не до мене».

Нагадаємо, на прес-конференції Путін прокоментував розслідування про можливу причетність працівників ФСБ до отруєння опозиціонера.

Раніше Навальний повідомив, що його допитали в Німеччині за запитом РФ.

Нагадаємо, розробник «Новачка» припустив, що Навальний отруївся самогоном.

МЗС РФ: У створенні «Новачка» брали участь фахівці НАТО 

Фото: secretmag.ru

Lifestyle