Навальний побоюється, що після повернення в РФ його можуть знову отруїти

30 октября 2020, 21:49 | Блог Ольги Бондаренко

Російський опозиціонер вважає, що не може повернутися до Росії, поки не відновиться досить, щоб перенести другу спробу отруєння.

Російський опозиціонер, глава «Фонду боротьби з корупцією» Олексій Навальний, який продовжує лікуватися в Німеччині, не виключив, що після повернення в Росію його можуть спробувати знову отруїти. Про це він розповів в ефірі YouTube-каналу «Навальний LIVE».

«Мені набагато легше. Якісь речі вже полагодили, якісь ще ні, але я їх полагоджу. Я багато працюю, роблю все, щоб повернутися швидше, але лікарі не дають ніяких прогнозів, тому що ні у кого немає досвіду спостереження за отруєними, і ніхто нічого не знає. Моє завдання — якомога швидше відновитися і повернутися до Росії», — запевнив Навальний.

Проте російський опозиціонер вважає, що повинен приїхати в такому стані, щоб, якщо «його отруять вдруге, у нього був хоча б якийсь шанс».

Навальний зазначив, що прямо зараз ще однієї спроби отруєння не перенесе.

Раніше російський оппозиціонер прокомментував слова президента РФ Володимира Путіна про те, що завдяки його особистій санкції політику дозволили виїзд за кордон для лікування через отруєння.

До цього повідомлялося, що Навальний вважає, що за його отруєнням стоїть особисто президент РФ Володимир Путін.

У той же час спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявив, що Путін врятував життя Навальному.

Навальний розповів, у скільки обійшлося його лікування в Німеччині.

Фото: Snob.ru

Lifestyle