Нам холодно, але ми потерпимо: депутати Партії Шарія вийшли під міськадміністрації «без одягу»

20 января 2021, 12:05 | Головне

Акція протесту проходить в Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Краматорську, Харкові.

20 січня проходить всеукраїнська акція «Партії Шарія» проти тарифного геноциду «Нам холодно, але ми потерпимо». Про це повідомляє Шарій.net.

Акція протесту проходить в Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Краматорську, Харкові.

Депутати «Партії Шарія» по всій Україні вийшли в одних футболках під міські адміністрації з гаслом «Нам холодно, але ми потерпимо».

Метою акції є висловлення протесту проти високих тарифів і донесення послання партії, що держава повинна платити своєму народу за оренду землі, яка по праву належить цьому ж народу і по якій здійснюється транспортування газу на даний момент.

«Сьогодні наші депутати від Партії Шарія покажуть, що вони готові потерпіти і посидіти в неопалюваних будівлях міськрад. Тому що вони — з народу і для народу. Ми вважаємо, що в холодних приміщеннях зажрались і самозакоханим місцевої влади трохи краще буде замислитися над швидким рішенням проблем тих, хто не може дозволити собі відпочинок в теплих краях на період тарифного геноциду», — прокоментував акцію голова «Партії Шарія» Анатолій Шарій.

«Сьогодні ми закликаємо мерів міст і місцеву владу відключити від опалення міські та обласні ради, в зв’язку з важкою тарифної ситуацією в країні. За місяць ми побачили, що жоден міськрада не провів сесію, тому що депутати і влада просто відпочивають в теплих краях і не поспішають вирішувати те, що відбувається в країні. Про Верховну Раду я мовчу. Відповідно, на опалення державних установ витрачаються великі гроші. Ми впевнені, що наші депутати можуть потерпіти і посидіти в куртках на сесіях, які проводяться лише кілька разів на місяць. Зекономлені кошти ми пропонуємо направити на допомогу пенсіонерам», — закликала шеф-редактор «Шарій.net» Ольга Шарій.  

Нагадаємо, 13 січня стартувала всеукраїнська акція Партії Шарія проти тарифного геноциду «Наш газ. Наша земля. Наші труби».

Раніше депутати Партії Шарія в Миколаєві озвучили пропозицію, як знизити тарифи на газ.

Також повідомлялося, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабмін найближчим часом прийме рішення по зниженню ціни на газ для населення. 

Вітренко: ціни на електроенергію для населення нижчими від ринкових, але люди незадоволені

Фото: ZIK

Lifestyle