МВС Білорусі пригрозило використовувати бойову зброю проти демонстрантів

12 октября 2020, 22:05 | Новини

У МВС вважають, що на вулиці вийшли не протестуючі, а бойовики.

Міністерство внутрішніх справ Білорусі заявило, що в разі необхідності буде застосовувати проти протестуючих спецзасоби і бойову зброю. Про це сказав заступник голови МВС Білорусі Геннадій Казакевич в ролику, опублікованому на Youtube.

«Протести, що змістилися переважно в Мінську, стали організованими і вкрай радикальними. […] Ще вдень і ввечері (11 жовтня — прим. Ред.) це були летячі камені, пляшки, ножі і заточки, а вже до ночі — барикади і палаючі покришки», — зазначив Казакевич.

Він вважає, що нічого спільного подібна поведінка з цивільним протестом не має.

«У зв’язку з цим працівники органів внутрішніх справ та військовослужбовці внутрішніх військ не підуть з вулиць і в разі необхідності будуть застосовувати спецзасоби і бойову зброю», — повідомила прес-секретар МВС Білорусі Ольга Чемоданова в Telegram.

Нагадаємо, Європейська рада затвердила план Польщі по «демократизації» Білорусі.

Раніше Міністерство закордонних справ Білорусі у відповідь на рішення Європейського Союзу про санкції оголосило про введення обмежувальних заходів проти ряду європейських політиків.

До цього в посольстві Білорусі в Україні заявили, що українська влада намагалася втрутитися у внутрішні справи країни і вплинути на вибір білоруського народу.

Лукашенко заявив, що має намір передати частину своїх повноважень.

Фото: Reuters

Lifestyle