Мережа Novus: в Криму працювали і будемо працювати

19 января 2021, 12:16 | Новини

Компанія не збирається втрачати свої активи через територіальні протиріччя двох держав.

Литовська торговельна мережа Novus підтвердила інформацію про те, що їх магазини продовжують роботу в Криму. Про це йде мова в офіційній заяві компанії, передає видання «Крым. Реалии».

«Одна з основ правильного суспільства — бізнес повинен бути поза політикою. Ми не винні в тому, що Кримський півострів зараз знаходиться під юрисдикцією Російської Федерації. Якщо так званим «активістам» і деяким політикам не подобається дана ситуація, вони можуть допомогти державі Україна повернути півострів особисто», — озвучили свою позицію в Novus.

У компанії заявили, що не збираються втрачати свої активи і можливість надавати послуги через територіальні протиріч двох держав.

«Ці держави навіть не є членами Європейського Союзу! Ми будемо продовжувати нашу роботу як в Україні, так і в Криму, і скрізь, де є наші клієнти. Тому що головною цінністю для нас є довіра покупців. Для нас в пріоритеті люди, а не політика», — підсумували в Novus.

Novus — це мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів. Всього компанії належать 42 торгові точки в Україні, значна частина яких знаходиться в Києві. Засновники Novus — литовці Ігор Беззуб і Раймондас Туменас. Вони відкрили компанію в 2008 році. До цього партнери володіли українським виробником соків «Сандора», який в середині 2000-х продали корпорації PepsiCo.

Раніше в київському супермаркеті Novus покупець влаштував провокацію, підкинувши на полицю магазину іграшку з символікою армії Росії.

Також Європейський суд з прав людини встановив, що фактичний контроль Росії над Кримом почався не пізніше 27 лютого 2014 року.

Також повідомлялося, що ЄСПЛ виніс перше рішення у справі «Україна проти Росії» по Криму.

«Укрзалізниця» виправдалася за календар з російським поїздом

Фото: Cbt-crimea

Lifestyle